Fototapety dla miłośnika piłki nożnej

Fototapety dla miłośnika piłki nożnej

Każdy prawdziwy kibic piłki nożnej posiada wiele gadżetów związanych ze swoim ulubionym klubem. Co ciekawe, nie muszą być to typowe gadżety piłkarskie takie jak piłka czy szalik. Dobrym pomysłem może być także fototapeta z motywem piłkarskim, którą zawiesić można na ścianie. Może być to idealny wystrój pokoju każdego prawdziwego fana piłki nożnej.

Wybór fototapety

Co ważne, wybór fototapet, także tych z motywami piłkarskimi jest naprawdę bardzo duży. Wybrać można fototapety z motywem niemal każdej reprezentacji, klubu czy piłkarza. Można zatem śmiało powiedzieć, że każdy kibic znajdzie coś dla siebie. Rozwój poligrafii sprawił, że dziś możliwe jest zamówienie niemal każdego wzoru fototapety w każdym rozmiarze. Oznacza to, że możliwy jest nie tylko wybór spośród gotowych projektów, ale możliwe jest także zamówienie indywidualnego projektu fototapety. Ma to duże znaczenie także pod kątem rozmiaru fototapety. Możliwe jest jej zamówienie w dużym rozmiarze na ścianę, jak i w mniejszym np. na drzwi. W tym celu wystarczy odwiedzić wybrany sklep internetowy oferujący fototapety z motywami piłkarskimi i złożyć odpowiednie zamówienie. Nawet jeśli sami nie jesteśmy kibicami piłkarskimi to może być to bardzo dobry pomysł na prezent dla kogoś bliskiego.

Zakup fototapety

Jak wspomniano, sklepy internetowe oferujące fototapety z motywami piłkarskimi posiadają szeroki wybór różnego rodzaju motywów. Oznacza to, że jeśli sami nie mamy pomysłu na wzór fototapety to bez problemów można wybrać jeden z oferowanych. Oferta jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdzie się taką fototapetę, która najlepiej będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom.

Zalety fototapet

W dzisiejszych czasach fototapety to produkty niezwykle trwałe. Przede wszystkim dlatego, iż produktowe są one z bardzo dobrych i wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu zakupiona fototapeta może spokojnie wisieć nawet przez wiele lat. Można wręcz kolokwialnie powiedzieć, iż prędzej znudzi się zawarty na niej wzór niż fototapeta się zniszczy. Oczywiście nie oznacza to, że jest to produkt niezniszczalny. O fototapetę warto także odpowiednio zadbać. Zwłaszcza jeśli posiada się dzieci. W takim przypadku lepiej jest zawiesić ją nieco wyżej. Dzięki temu niweluje się ryzyko polegające na tym, że dziecko podczas zabawy mogłoby ją niechcący porysować lub zabrudzić.

Rozmiary i wzory fototapet

Fototapety dostępne są w różnych rozmiarach i wzorach. Oznacza to, że dostępne są nie tylko fototapety o wymiarach kwadratu czy prostokąta. Dziś oferowane rozwiązania są dużo ciekawsze. Możliwe jest np. zamówienie fototapety o kształcie stadionu piłkarskiego czy piłki. Możliwości są tu ogromne. Dzięki temu każdy może zamówić dla siebie fototapetę, która niemal idealnie będzie spełniać jego oczekiwania.

Powieszenie fototapety

Po zakupie fototapety trzeba ją oczywiście powiesić na ścianie bądź innej powierzchni. Do tego potrzeby będzie odpowiedni klej. Kleje często dołączane są w zestawie wraz z fototapetą. Jednak nie zawsze tak jest. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zakup kleju w tym samym sklepie, w którym zakupiona została fototapeta. Dzięki temu można mieć pewność, że zakupiony klej będzie pasował i fototapeta będzie stabilnie i długo trzymała się ściany. Klej musi bowiem pasować do rodzaju papieru fototapety.

Poniżej prezentujemy Państwu kilka popularnych pomysłów na piłkarskie fototapety – jest ich oczywiście znacznie więcej!

Piłkarz w locie
Widok z murawy
Widok na cały stadion
Stadion wieczorem
Fototapeta ze stadionem
Bramka z punktu widzenia kibica