Fototapeta z napisami

Czasami, aby odświeżyć wnętrze mieszkania czy pokoju nie trzeba wiele. Małe przemeblowanie, nowe biurko, inna lampa, czy oryginalny kolor na ścianie. Jeszcze prostsze jest użycie fototapety na ścianie.

WYBÓR
Jeśli chodzi o fototapetę z napisami, wybór jest niemal nieograniczony. Sklepy sprzedające tego typu asortyment mają w swojej ofercie wiele różnych motywów tapet, jednakże jeżeli chcemy mieć na ścianie coś innego niż wszyscy zawsze możemy zaprojektować swój własny napis, który będziemy mogli oglądać na swojej ścianie. Inną rzeczą jest kolor takiej tapety. Aby dobrać ją odpowiednio warto zastanowić się, jaki kolor oraz odcień mają pozostałe ściany w danym pomieszczeniu. Nie można zbytnio pomieszać kolorów, gdyż będzie to po prostu wyglądało źle.

NAPISY
Fototapeta z napisami jest zdecydowanie trudniejsza do dobrania od fototapety z innym motywem. Dzieje się tak ze względu na to, iż każdy człowiek ma inne wartości i ideały. Jeden będzie chciał mieć na ścianie napis z Biblii, inny z Koranu a jeszcze inny z Mickiewicza. Jak mówi stara maksyma – wszystkim na raz nie da się dogodzić. Jeśli jest to czyjś własny pokój, może on go urządzić jak tylko zechce. Jednakże problem zaczyna się, gdy jest to pokój wspólny – na przykład salon w domu jednorodzinnym. Dzieci będą chciały, aby napis na ścianie głosił jakąś znaną kwestię z ich ulubionego filmu np.: „Niech Moc będzie z Tobą”, podczas gdy rodzice najchętniej widzieliby tam mądry i inspirujący cytat ze znanej powieści.
Kolejną przeszkodą przy wyborze odpowiedniego napisu mogą być nasi znajomi. Jeśli decydujemy się na fototapetę z napisami w miejscu ogólnie widocznym w którym często przyjmujemy gości warto się zastanowić kilka razy, aby później nieodpowiednim napisem nie obrazić naszych przyjaciół.

ŚCIANA W MIEJSCU PRACY
Biura, otwarte przestrzenie a także gabinet prezesa są miejscami, w których czasami warto byłoby wprowadzić trochę nowości. Czegoś czego nie ma u konkurencji, aby pracownicy dobrze czuli się w takim miejscu. Spersonalizowany wygląd pomieszczenia jest świetnym pomysłem, dzięki któremu wiele osób może czuć się niemal jak w domu. Każdy dział projektowy może mieć na ścianie inny napis, który będzie ich motywował do sprawnego i bezproblemowego działania.

Jak widać, napisy na ścianie mogą być świetnym pomysłem na oryginalny i nowoczesny wygląd wielu wnętrz, nie tylko w domu ale również w pracy, jednakże przy wyborze należy zwrócić uwagę na to, o czym traktuje dany napis, aby w żaden sposób nie był obraźliwy dla nikogo.

Dodaj komentarz